WISŁA - Centrum GREEN HILL Bussines & Spa [KOPIA]

Green Hill - kameralny hotel z pięknymi, tematycznymi pokojami. Idealny dla spragnionych odprężenia, relaksu i pięknych widoków. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość, indywidualność i poczucie kameralności.
Stylowe, oryginalnie urządzone pokoje, wyjątkowe SPA z możliwością rezerwacji na wyłączność i doskonała kuchnia – czego chcieć więcej? Nasze położenie i bliskość szlaków to rewelacyjna baza wypadowa na górskie spacery czy narciarskie wypady. A w hotelu czekają atrakcję takie jak chociażby wypożyczalnia rowerów, xbox, bilard czy ping pong sprawią, zatem nawet dzieciaki znajdą coś dla siebie.
Nasze Centrum to idealne miejsce na romantyczny pobyt, weekendowy relaks czy wypoczynek z dziećmi. Kto choć raz zawita w nasze progi, zapragnie zagościć w nich ponownie.

Dodatkowe informacje:  
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o 12.00 w dniu wyjazdu.
  • W celu gwarancji rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 40% wartości całego pobytu na
  • Dodatkowo pobierana jest opłata klimatyczna na rzecz Urzędu Miasta Wisła – 2 zł/os dorosła; 1 zł – dzieci.
  • Dodatkowo w recepcji: informacja dotycząc atrakcji dla rodzin z dziećmi w okolicy, informacja dla narciarzy, aktualne telefony do przychodni, lekarza, dyżurującej apteki.

Zwierzaki 25zł / doba
Rowery od 35zł / 2h
Kijki nordic walking 10zł / doba
Xbox od 30zł / 1h
Letnia trampolina gratis
Letni zewnętrzny basen gratis

 

W cenie pokoju również:

parking wifibilardpingpongpakiet wellness

W celu dopasowania oferty do Panstwa potrzeb oraz wyceny pełnego pobytu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 62 736 21 22.