O firmie

Biuro Podróży  „Travel & Styl”  zostało założone w 2002 r. i jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie i wyższe wykształcenie w zakresie organizacji i obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.

Jako organizator turystyki posiadamy Zezwolenie Marszałka Województwa  Wielkopolskiego nr 289 z dnia 28.10.2002 r. oraz Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez Europaische Reiseversicherung AG oddział w Polsce.

Misja naszej działalności jest zapewnienie Państwu jak najlepszego wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Polsce i w krajach europejskich.

Chętnie podejmujemy wyzwania, które zmuszają nas do tworzenia nowatorskich rozwiązań. Staramy się dokładnie poznawać potrzeby, oraz oczekiwania  naszych klientów , bo w ten sposób  możemy sprostać Państwa  wymaganiom. Specjalizujemy się w imprezach turystycznych dla  grup zorganizowanych.          

Z naszych ofert skorzystało wiele szkół, firm, instytucji oraz parafii. Imprezy turystyczne, które polecamy, odznaczają się oryginalnością programów, profesjonalną organizacją, ogromną troską o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. Zakwaterowanie organizujemy tylko  i wyłącznie w sprawdzonych przez nas hotelach lub pensjonatach. Autokary wynajmujemy w firmach przewozowych posiadających wszystkie badania techniczne i koncesje. Piloci oraz przewodnicy, z którymi współpracujemy, to profesjonaliści, posiadający wszystkie wymagane uprawnienia.