BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - ZWIEDZANIE I WYPOCZYNEK

Kod: BUŁ.01.20

14.09 - 23.09.2020

2 080,00 PLN
Ilość:

CENA ZAWIERA:

 •   przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD, uchylne siedzenia)
 •  opłaty za autostrady, winiety, parkingi
 • 3 x wycieczki: Warna, Kazanłyk, 
 • Zakwaterowanie: 7 x nocleg w hotelu Złote Piaski – hotel Shipka**** lub hotel Pilska***- pokoje 2 os. z łazienkami 2 x nocleg – Hotel***- Arad- [pokoje 2 os. z łazienkami
 • Wyżywienie: ALL w hotelach w Bułgarii, w hotelach na terenie Rumuni: 2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja, obiad po drodze
 • Bilety wstępu*: Delfinarium, Mauzoleum W. Warneńczyka, rezerwatu Pobiti kamyni, Monastyru Aładża
 • Przewodnik w języku polskim na trzy wycieczki
 • Ubezpieczenie EUROPA: KL 30 tys. €, NNW- 5 tys.€, bagaż- 500€.OC- 50 tys.€
 •  Opieka pilota w języku polskim.
 • TFG: 10 PLN.
 • Podatek VAT marża 23%


CENA NIE ZAWIERA:

 •  Wydatki osobiste.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości całości imprezy turystycznej

(obowiązkowa deklaracja w ciągu 14 dni od podpisania umowy).


 

PROGRAM

 

Dzień 1:

- 3.00- zbiórka i wyjazd. Przejazd: Słowacja, Węgry, do Rumuni - Arad

- zakwaterowanie w hotelu.

- obiadokolacja

- nocleg


Dzień 2:     

- śniadanie.  Przejazd do Bułgarii - Złote Piaski

- przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja

- nocleg


Dzień
3:  

- wypoczynek nad Morzem Czarnym.

- nocleg


Dzień 4:    

- wypoczynek nad Morzem Czarnym.

- nocleg w hotelu. 


Dzień
5:

 - Wycieczka do Warny (Delfinarium*, Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogarodzicy, opera, Mauzoleum Króla Władysława Warneńczyka)

 - nocleg.


Dzień
6:

  - Wycieczka Parku Przyrodniczego Złote Piaski oraz Monastyru Aładża*

  - Czas wolny w mieście lub wypoczynek nad Morzem Czarnym.

 

Dzień 7:

 -  wypoczynek nad Morzem Czarnym.  Nocleg


Dzień 8:

-  Wycieczka do Rezerwatu Pobiti Kamani* lub Neseber

- nocleg w hotelu.


Dzień 9

- śniadanie. Wyjazd do Polski

- zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja

- nocleg w hotelu. 

 

Dzień 10

- śniadanie.  Wyjazd do Polski

- obiad po drodze

- przyjazd około godz. 24.00

 

 

WAŻNE! Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w imprezie turystycznej oraz z warunkami ubezpieczenia podróży – dostarcza biuro podróży

 

UWAGA!!
1.  Msze Święta będą w hotelach lub w Warnie. Jest tam katolicki kościół z polskim księdzem.

2. BP Travel & STYL zastrzega sobie prawo do zmian kolejności realizacji punktów programu. Zmiana ilości uczestników wiąże się z przeprowadzeniem ponownej kalkulacji. Kalkulacja dla 40 osób.

HOTEL SHIPKA****

Dogodnie usytuowany, w samym sercu Złotych Piasków, ok. 200 m od plaży.

Hotel posiada dwa policzone budynki: jeden - wysoki, przy głównej ulicy i drugi - niski na drugiej ulicy. Pokoje w niższym korpusie są większe i dlatego bardziej odpowiednie dla rodzin 2 + 2. Hotel posiada przestronny lobby, odkryty basen kąpielowy, basen kryty, plac zabaw dla dzieci, restaurację, kawiarnię, bar, punkt wymiany waluty, bankomat, saunę, hamam, gabinet masażu, jacuzzi, centrum balneologiczne (kąpiele błotne, zabiegi antystresowe), fitness, sejf w recepcji (odpłatnie), bezpłatny WiFi Internet w całego hotelu. Parking – bezpłatny, niestrzeżony.

Bezpłatnie: tenis stołowy, bilard, fitness, sauna, hamam, jacuzzi.

Pokoje z klimatyzacją, telefonem, TV kablową, lodówką (minibar), łazienką z suszarką, balkonem.
Wyżywienie: all inclusive.
All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, popołudniowa przekąska, lokalne nalewne napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez ograniczeń w godz. 11:00-22:00. 


COVID - 19 W BUŁGARII

Bułgaria jest jednym z krajów w Europie, w którym są najmniej zainfekowany i zachorowany wirusem koronym. W całe bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego (w tym kurorty Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu oraz miasta Warna i Burgas) od kilku tygodni nie ma ludzie zainfekowane ani zachorowane wirusem koronowym. W kurortach są zapewniani niezbędne warunki do bezpiecznego pobytu. W wideo klipie z lotniska w Warnie https://www.youtube.com/watch?v=lSul8JZmX98&feature=youtu.be, a także w załączonym liście informacyjnym losowo wybranego hotelu w Złotych Piaskach, można zobaczyć, w jaki sposób zapewnione jest bezpieczeństwo pobytów w Bułgarii. Oczekuje się, że do końca sezonu w Bułgarii nie będą żadnych ograniczeń dotyczących przyjazdu oraz pobytu zagranicznych turystów.

Dlatego, zdaniem ekspertów medycznych, nowe zakażenia lub choroby wirusem koronnym są możliwe tylko wtedy, gdy wirus zostanie sprowadzony przez przybyszów (podróżników, turystów, kierowców, pilotów i innych).

W Bułgarii procedury dotyczące osób które podczas pobytu dostają objawy infekcji na Covid – 19, będą zorganizowany zgodnie z instrukcjami z 29.05.2020 Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Turystyki. http://www.tourism.government.bg/sites/tourism.government.bg/files/uploads/ukazaniya_versiya_3_na_mn_i_zhr-29052020.pdf

W przypadku wyraźnych objawów choroby, takich jak ciągły kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gorączka, ból gardła, katar, zmęczenie, bóle mięśni i inne, turysta będzie izolowany we wcześniej wyznaczonym pokoju w hotelu. Turysta będzie mieszkać i jeść w pokoju bez kontaktu z innymi turystami lub członkami personelu. Jedzenie przyniesie mu (catering) specjalnie wyznaczonego członka personelu z sprzętem ochrony osobistej (maseczka, rękawice, ochronna fartucha). Hotel nie będzie poddany kwarantannie, a będzie nadal działał. Natychmiast zostanie wezwany lekarz, aby ocenić zasięg infekcji / choroby i ustalić sposób leczenia. Jeśli wymagane jest leczenie szpitalne, ono ma być zapłacone z ubezpieczenia medycznego turysty. Jeśli wymagany jest tylko pobyt kwarantanny w hotelu, ale na dłuższy okres pobytu niż według rezerwacji, cena dodatkowego pobytu ma być zapłacona z ubezpieczenia lub przez samego turystę. Rząd bułgarski nie zobowiązuje się do zapłaty za ten dodatkowy pobyt. Po wyjeździe turysty izolatka zostanie dokładnie wyczyszczona i zdezynfekowana.

Pozdrawiam