KOŁOBRZEG - DORIS SPA

Doris Spa to nowoczesny kompleks hotelowo – wypoczynkowy położony nad morzem w polskiej Stolicy Spa w Kołobrzegu. Aktualnie oferujemy swoim gościom 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, począwszy od pokoi typu EKONOMICZNEGO, poprzez pokoje typu STANDARD, a skończywszy na pokojach typu DELUXE. W wydzielonych miejscach Obiektu znajduje się bezpłatne WiFi. Obiekt oferuje odpłatne miejsce na wewnętrznym parkingu.

Doris Spa położony jest nad morzem, w spokojnej dzielnicy sanatoryjno – uzdrowiskowej, 200 m od morza w linii prostej. Spacer na główną plażę, aby odwiedzić kołobrzeskie Molo, zajmuje jedynie 15 minut.

Jednym z największych atutów Obiektu jest Centrum SPA z gabinetami kosmetycznymi i masażu oraz autoryzowanym salonem kosmetyki profesjonalnej

Również dużym zainteresowaniem cieszy się kompleks basenowy z basenem rekreacyjnym o wymiarach 25 m x 10 m, basenem solankowym z wodą z Morza Martwego, Świat Saun z łaźnią parową i saunami suchymi oraz jacuzzi.

Godziny otwarcia kompleksu basenowego i saun dla Gości Doris SPA:

Codziennie w godz. 9:00 – 21:00, w piątki i soboty w godz. 9:00 – 22:00
Świat Saun:

  • codziennie w godz. 17:00 – 21:00
  • w piątki i soboty w godz. 17:00 – 22:00

Przerwa techniczna w strefie basenowej codziennie w godz. 13:00 – 14:00


Atrakcje
Doris Spa posiada szereg atrakcji, które pozwalają umilić pobyt wszystkim odwiedzającym.
Obiekt dysponuje m.in. stołem bilardowym, nordic walking, kameralną Kawiarnią “HAVANA”, połączoną z tarasem widokowym, na którym Goście mogą się relaksować podczas spożywania złożonych zamówień oraz kompleksem basenowym zachęcającym do aktywnego spędzania czasu.

Goście  mają możliwość wytańczenia się na organizowanych wieczorkach tanecznych czy skorzystania z dodatkowych atrakcji oferowanych przez firmy zewnętrzne, z którymi współpracuje nasz Obiekt.
Do takich atrakcji można zaliczyć m.in. rejs statkiem „Pirat”, zwiedzanie Latarni Morskiej, przejście w Parku Linowym czy zwiedzanie Kołobrzegu transportem turystycznym.


W Doris SPA w oparciu o terapię manualną (kręgarstwo, chiropraktyka) prowadzone są zabiegi lecznicze schorzeń kręgosłupa.

Terapie manualną można stosować u osób w każdym wieku.

Odpowiednio wyszkolony terapeuta poprzez techniki manualne odblokowuje kręgi co prowadzi do zniesienia ucisku na nerw, rozluźnienia mięśni, torebek stawowych, dzięki czemu pacjent odczuwa wielką ulgę i poprawę zdrowia.

Terapia manualna znajduje również zastosowanie w pracy ze sportowcami. Profilaktycznie stosowana pozwala zapobiegać kontuzjom na które sportowcy są często narażeni poprzez bardzo duże przeciążenia podczas treningów i zawodów.

W celu dopasowania oferty do Panstwa potrzeb oraz wyceny pełnego pobytu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 62 736 21 22