1 DNIOWA WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Nowość

10 i 20 lipca 2020

145,00 PLN
Ilość:

ŚWIADCZENIA:

 • Przejazd busem(klimatyzacja, uchylne siedzenia)
 • Bilety wstępu- nie ma ich w cenie. Należy przeznaczyć około 30 zł
 • Przewodnik
 • Opieka pilota
 • Podatek Vat -Marża 23%
 • Ubezpieczenie NNW – 10 tys.pln- Ergo Hestia

PROGRAM
- 6,30- Wyjazd z Kalisza. przejazd do Wrocławia, gdzie spacer rozpoczniemy od barwnego Rynku Wrocławia. Kolorowe kamieniczki to niewątpliwe jedna z bardziej rozpoznawalnych wizytówek miasta, zobaczymy Ratuszem, gmach Główny Uniwersytetu Wrocławskiego, najpiękniejszy kościół Najświętszego Imienia Jezusa, Ossolineum, kamieniczki Jas i Małgosia. Z góry panoramę Wrocławia zobaczymy, gdy wejdziemy na wież widokową Most Pokutnic znajdujących się w katedrze Św. Marii Magdaleny

- przerwa na posiłek we własnym zakresie.

 Następnie przejdziemy na Ostrów Tumski, by zobaczyć perłę Wrocławia- jak nazywają ta cześć miasta mieszkańcy. Obejrzymy katedrę św. Jana Chrzciciela – dla chętnych zaplanowaliśmy wjazd na wieżę widokową znajdującą się na jednej z iglic. Poza kościołami i budynkami parafialnymi odnajdziecie wiele klimatycznych zaułków, fontann, rzeźb oraz most zakochanych z tysiącami kłódek.

Przejazd i zwiedzanie Ogrodu Japońskiego. Dla chętnych samodzielne zwiedzanie ZOO i Afrykarium.  Jest to najstarszy, a jednocześnie najnowocześniejszy ogród zoologicznym w Polsce. Afrykarium to unikatowe na skalę światową oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo.

-  Wyjazd w drogę powrotną, powrót do poszczególnych miejscowości w godzinach późnowieczornych.

UWAGA!

 1. Minimalna liczba osób przy której będzie realizowany wyjazd to 16 osób.
 2.  Miejsca zbiórek- wyjazdów

  Kalisz- parking dworzec PKP- godz. 6.30

  Ostrów Wlkp.- parking Leclerk- godz. 7.00

  Ostrzeszów- parking Intermache – godz. 7.30

  Kępno- parking Mc Donalds- godz. 8.00

 3. Istnieje możliwosc obniżenia ceny – w przypadku zwiększenia liczby uczestników. Zmniejszona cena będzie podana uczestnikom wyjazdu.
 4. Zapisy: osobiście w biurze Ostrów Wlkp. Ul. Majakowskiego 5/2, emailem: biuro@travelistyl.pl, telefonicznie: 62 736 21 22.Podać należy imię i nazwisko, numer kontaktowy, skąd wyjazd. Po otrzymaniu potwierdzenia wycieczki należy przesłać na konto biura należności. Istnieje możliwosc płatności pilotowi na zbiórce.
 5. Faktura – prosimy zgłaszać w czasie zapisu na wyjazd.
 6. Szczegółowe programy na stronie www.travelistyl.pl,w zakładce aktualne oferty
 7. Istnieje możliwość zamówienia wyjazdu grupowego- cena będzie ustalana indywidualnie.